Jak nakupovat?

Prodáváme repasované servo řízení a turbodmychadla výměnou za staré. Vše, aniž byste opustili Váš domov. Kurýr přiveze nový výrobek a vezme od Vás balík se starou převodkou řízení/ turbem. Pokud zboží hned nechcete předat kurýrovi, můžete zaplatit zálohu, která Vám bude vrácena poté, co od Vás obdržíme zásilku se starým mechanismem.

Služba repasování.  Chcete-li zakoupit službu repasování Vašeho turba / servořízení, vyberte „Eshop“. V poznámkách k objednávce prosím uveďte informace o tom, zda nám pošlete mechanismus sami, nebo chcete, abychom k Vám poslali kurýra.

Nákup hotové převodky řízení / turba. Chcete-li si koupit nové hřebenové řízení, vyberte „Eshop“. V poznámkách k objednávce nám napište, zda po dodání předáte starý díl kurýrovi, nebo jej pošlete později. V tomto druhém případě musí být k ceně připočtena vratná záloha. Výše zálohy je uvedena v popisu položky.

Stejně vyberte při koupí: hlavy, vstřiku i dvouhmotového setrvačníku.

V v sekci „Eshop“ najdete naší další nábidku: středy turbodmychadel, měchy, čidla ABS, čištění filtrů DPF / FAP.

Jaká je dodací doba a náklady dodání?

Náklady na jednosměrnou přepravu činí 155,-kč.(PPL 24 h). Balík Vám bude doručen další den.
Pokud jste zvolili balík na výměnu (dostanete novou převodku, starou předáte kurýrovi), budou to 2 balíky. Cena za přepravu činí 310,-kč

Jak vypadá proces repasování hřebenového řízení ? 

Čištění a repase.  Převodka řízení je důkladně vyčištěna
v ultrazvukové čističce a vysušená pomocí
stlačeného vzduchu, dokud nejsou odstraněny poslední částice špíny.
Test kvality.  K repasi používáme speciální zařízení a vysoce kvalitní součástky.
Převodka je kontrolována na moderních zkušebních zařízeních. Test je potvrzen na výtisku. Převodka je podrobena desetibodovému testu. Použití této technologie nám umožňuje vytvářet převodky řízení nejvyšší kvality a podle názoru našich zákazníků - lepší než originál.
Jaká je doba opravy?
Převodovky opravujeme během jednoho pracovního dne. Doba od odeslání převodky k nám, a vrácení opravené zákazníkovi, jsou 3 pracovní dny.

Jaká je kvalita dílu po repasi? Záruka.

Repasované díly jsou repasovány na stejnou úroveň, jako je standard nových dílů a jsou prodávány s 2- letou zárukou. Převodka je testována na vysoce specializovaném zkušebním zařízení, které slouží ke kontrole její správné funkce a zjištění všech poruch před montáží do Vašeho vozidla. Použití nejnovější technologie nám umožňuje vyrábět díly nejvyšší kvality.

Jak probíha repas turba?

Veškerá námi repasovaná turbodmychadla se vyvažují a dále se testují na speciálním zkušebním zařízení na kontrolu funkce ložiskového středu .

Na tomto stroji se dělá krátký záběh ložisek a testuje se těsnost, vibrace, a otáčky až při 300000 ot/min což je téměř nejvyšší rychlost otáček dosažená při plném zatížení turbodmychadla v běžném provozu. Takto zrepasované a otestované turbodmychadlo je připraveno k prodeji a následné montáži.

Repase turba:

1. Kontrola turbodmychadla (mechanické poškození turbodmychadla,přítomnost oleje,rozvyvážení rotačního systému- radiální a axiální vůle, správná práce nastavení systému tlakové nebo podtlakové regulace)
2. Vyměna  rotačního systému, ložiska, těsnící kroužků a dalšího těsnění turbodmychadla.
3. Správné vyvážení rotačního systému turbodmychadla (nejdříve vyvážení hřídele, následně vyvážení celého rotačního systému s ložisky a středem). Jsou taky simulovány podmínky práce systému ve spalovacím motoru – rotační systém dosáhne rychlosti až 300 000 ot./min.
(umožňuje ověřit těsnost turbodmychadla)
Správné vyvážení rotačního systému je potvrzeno vygenerováním protokolu.