Jak nakupovat?

Prodáváme  servořízení a turbodmychadla. Vše, aniž byste opustili Váš domov. Kurýr přiveze nový výrobek a vezme od Vás balík se starou převodkou řízení/ turbem. Pokud zboží hned nechcete předat kurýrovi, můžete zaplatit zálohu, která Vám bude vrácena poté, co od Vás obdržíme zásilku se starým mechanismem.

Nákup hotové převodky řízení / turba. Chcete-li si koupit nové hřebenové řízení, vyberte „Eshop“. V poznámkách k objednávce nám napište, zda po dodání předáte starý díl kurýrovi, nebo jej pošlete později. V tomto druhém případě musí být k ceně připočtena vratná záloha. Výše zálohy je uvedena v popisu položky.

Stejně vyberte při koupí: hlavy, vstřiku i dvouhmotového setrvačníku.

V v sekci „Eshop“ najdete naší další nábidku: středy turbodmychadel, měchy, čidla ABS, čištění filtrů DPF / FAP.

Jaká je dodací doba a náklady dodání?

Náklady na jednosměrnou přepravu činí 155,-kč.(PPL 24 h). Balík Vám bude doručen další den.
Pokud jste zvolili balík na výměnu (dostanete novou převodku, starou předáte kurýrovi), budou to 2 balíky. Cena za přepravu činí 310,-kč

Jaká je kvalita dílu po repasi? Záruka.

Díly jsou  prodávány s 2- letou zárukou. Převodka je testována na vysoce specializovaném zkušebním zařízení, které slouží ke kontrole její správné funkce a zjištění všech poruch před montáží do Vašeho vozidla. Použití nejnovější technologie nám umožňuje vyrábět díly nejvyšší kvality.